خانه / وقایع یومیه / انتقادی از دفتر خدمات آموزش…

انتقادی از دفتر خدمات آموزش…

واقعا یکی از شاهکارهای معاونت آموزشی ما این هستش که با وجود اینکه بعضی از کلاسها هنوز حتی یک جلسه هم تشکیل نشده و همچنین نمرات بعضی از دروس که پیش نیاز درسهای دیگه هست داده نشده، نه تنها اقدام به حذف و اضافه کرده که حتی مهلت زمان حذف و اضافه رو هم با وجود عدم اعلام تمامی نمرات، به پایان رسونده.این یعنی فاجعه!!! یعنی الان مثلا اگر کسی درسی مانند حقوق کار که پیش نیازش مدنی ۶ هست رو برداره و با توجه به اینکه هنوز نمرات این درس اعلام نشده، نمیدونم اگر خدای نکرده این درس و بیفته، تکلیف حقوق کارش چی میشه؟!

بماند که شاهکار دیگر معاونت آموزشی و دفتر خدمات آموزش این بود که بعد از اتمام امتحانات، هیچ فرجه ای رو برای استراحت دانشجوها قرار نداد. فرجه ای که در تمامی دانشگاه ها مرسومه. فکر میکنم خیلی از  دانشجوبان دوره ی کارشناسی، فردای روز اتمام امتحانات، کلاس داشتن و هنوز خستگی امتحانات رو از تن به در نکرده، شروع سال تحصیلی جدید و به هم تبریک و تسلیت میگفتن! البته ناگفته نمونه که انصافا چینش امتحانات در این ترم به گونه ای بود که شب امتحان کمتر به دانشجو فشار میومد و فرجه برای بعضی از درسهای مهم، به طور خوبی گذشته شده بود که جای تشکر داره…

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

یک دیدگاه

  1. سلام . با تشکر از زحمات دوستانی که این سایت رو اداره می کنن. جزوه های ذکر شده در این سایت برای دانشجویان دانشگاههای دیگه هم قابل استفاده هست ؟ اگه اینطوره راه دریافت اونا رو هم نشون بدید لطفا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.