خانه / وقایع یومیه / اندر احوالات جزای استاد هاشمی

اندر احوالات جزای استاد هاشمی

استاد هاشمی خوش اخلاق ما که تقریبا همه ی خصوصیتهای متولدین اردیبهشت ماه و دارند ؛ این جلسه ی قبلی جوری عصبانی شدند که دهان همه ی کلاس باز موند و تا مدتی کسی نتونست نطق بکشه.

جالب اینکه هیچ طالع بین و فال گیری  نگفته اردیبهشتی ها عصبانی میشن و خم به ابرو میارن  و حتی همشون اتفاق دارن که اونا آدمهای خونسرد و ریلکسی هستن.

حالا نمی دونم قبل از کلاس  چه اتفاقی افتاده بود که استاد را اینقدر آشفته کرده بود ؟؟!

به هر حال یا خستگی استاد یا بد بودن جلسه ی دفاعیه ی قبل کلاس یا کم و بیش سر و صدا کردن بچه ها درون کلاس باعث شد که پیمانه ی صبر استاد سرریز بشه  و استاد مهربون و خوش برخورد ما به ناگاه ۱۸۰ درجه تغییر کنن.

در هر صورت استاد ،اقلیت فتنه انگیز و اخلال گرِ (خس و خاشاک) کلاس و تهدید به برخورد خشونت آمیز و سرکوب شدید دست جمعی کردند و گفتند برای حمایت  از اکثریت دست به هر کاری میزنند؛ و چون ایشون خیلی خیلی به دموکراسی اهمیت میدن، گفتند که روششون این نیست که به خاطر یکسری اقلیت اخلال گر ، حق اکثریت و  هم زیر پا بذارن و مثل بقیه ی اساتید محترم، با دانشجو مثل یک تیکه آجر بر خورد کنند.

البته در پایان هم برا اینکه کمی جو کلاس تعدیل بشه از کلاس به خاطر این شُکِّ  وارد شده از این رفتار ،دلجویی کردند که امیدواریم  در پایان ترم نفری یک نمره یا بیشتر به همه اضافه کنند(دیگه اون بستگی به کرم استاد داره).

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

یک دیدگاه

  1. والا اینجور که معلوم بود ایشون اعصابشون از یه چیز خیلی خاصی خورد بوده از همون اول کلاس بدجوری برجک بچه ها رو نشونه می رفتن. امیدورام که دفعات بعد اینجوری نیان سرکلاس و روحیه لطیف ما رو مورد بی مهری قرار ندهند. انشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *