خانه / وقایع یومیه / برای خالی نبودن عریضه !

برای خالی نبودن عریضه !

یه چنتا مطلب هست که حیفمون اومد شما هم در جریانش نباشید.
اولا که خوبه بدونید توی دوره ی خودمون، سه نفر اول دوره ؛ تا الان که ترم پنجم هستیم ، از خانومای محترم هستن . از همینجا بهشون تبریک میگیم و امیدواریم این موفقیتها ادامه داشته باشه.
ثانیا قراره تا چن وقت دیگه انتخابات انجمن علمی گروه حقوق برگزار بشه . خوبه دوستان برای یک بارهم که شده مشارکت حداکثری داشته باشن . انجمن علمی با اینکه به تازگی تبدیل شده به یک نهادی که به هیچ وجه کارایی لازم رو نداره و به دلیل بروکراسی های اداری و عدم اعطای آزادی های لازم عملا از صحنه ی فعالیت های دانشگاه به طور کامل محو شده ، ولی این دوره با وجود فضای رقابتی وائتلاف بعضی از دوستان احتمال این وجود داره که تحولات بنیادینی درش رخ بده . البته اگه …
ثالثا هم قراره روبروی درب صفاشهر که جدیدا اکثر ترددهای دانشجویان از همون درب شده ، پارکینگی چند وجبی احداث کنند. با وجود اینکه حدود دو ماه از طرح ممانعت از ورود خودروها به دانشگاه میگذره و از همون هفته های اول قرار بوده معاونت اجرایی ، کار احداث پارکینگ رو شروع کنه ولی هنوز که هنوزه خبری از کلنگ زنی این پروژه ی عظیم هم به گوش نمیرسه. با توجه به اینکه پارک کردن خودروها در کنار خیابون ، خطرات خاص خودشو داره ؛ امیدواریم زودتر این کار صورت بگیره.

 

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۲ نظرات

  1. ۱-منم به همه خانوما به خصوص مقام اوران تبریک میکم و امیدوارم جزوه هاشون پربارتر از پیش کمک حال دانشجوهای مستضغف باشه ۲_ امیدوارم که با کمک دوستان انتخابات انجمن علمی حقوق بترکووون باشه ۳_ از اونجایی که مسولین یونی مفید با استقبال بی نظیر دانشجویان از جمله (………)از کارت تردد مواجه شدن دیکه دلیلی ندیدن که بخوان زحمت بکشن بارکینگ درست کنن و نون خودشونو اجر کنن. نههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. حالاااااااااااااا اولین مطلبت خیلی مهم بوووووووووووووووووووود خانواده های همه محترمن نمیدونی بدون عزیزممممممممممم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.