خانه / وقایع یومیه / تغییر سیستم جامع آموزش

تغییر سیستم جامع آموزش

نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمانی (Enterprise Resource Planning) یا ERP سعی دارد تا عملکرد همه واحدهـای سازمان را در یک سیستم رایانه ای یکپارچـه نموده و نیازهـای مختلف خاص هرواحـد را پاسـخ گوید.
ERP یک راه حل جامع و یکپارچـه‌ای است که ا ز دو بدنـه به هم تابیـده شامـل تکنیک‌های مدیریتـی و ابزار‌هـای فن‌آوری بهـره می‌گیــرد. ERP بستـرلازم برای فعالیت الکترونیکی بوده و راه حل قطعی برای بهره‌گیری وسیع‌تر و بالاتر از سازمان می‌باشد.

در این راستـا در سال ۱۳۸۶ برای یکپارچـه سـازی نرم افزارهای دانشگاهـی طرحی ارائـه شد و با حمایت وزارت علوم ، تحقیقات، فناوری و با همـکاری دانشگاه صنعـتی خواجـه نصیـرالدین طوسی ، شرکتـها و دانشگاههای اداری تجربـه در زمینه این طـرح در داخل کشـور و به صورت صددرصد بومی اجرا شده است. نتیجه این طرح سامانه یکپارچه دانشگاهی ایران با نام “سیـدا” است که شامل فعالیتهای حوزه های آموزشی ، پژوهشی ، اداری و مالی و امور دانشجویی است. هم اکنون این سامانه با پشتوانه ای از تجربه فعالان این حوزه در اختیار دانشگاههای ایران است.

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۲ نظرات

  1. آخه آقای دانشجو کی ممیره اون گوشه میبینه؟ به جای این همه معرفی موسوی اردبیلی و… این اطلاعیه به این مهمی بزن زیر پست معرفی نرم افزار سیدا

    • فرهنگ سایت به این گونه است که اخبار و اطلاعیه ها را در آن گوشه در بلوک آر اس اس می زنند. حالا چون زیاد اسرار می کنی می زنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *