خانه / وقایع یومیه / حسنی پنج شنبه به دارالعلم نرو…

حسنی پنج شنبه به دارالعلم نرو…

آخ

همین دیگه مونده، حسنی پنج شنبه به دارالعلم نرو

بی مقدمه می گم که اعتراض نداریم، قبض های ملیونی، هزینه های سرسام آور حراست و نگهبانی، حقوق کارمندان همیشه در کار، خستگی اساتید و مسئولین، همه و همه باعث شده دوباره شورا تشکیل بشه و خبری تازه به گوش ما برسه.

تو سال جهاد اقتصادی، دانشگاه مفید پیشتاز در امر جهاد هست، تا حدی که بعید نیست تا چند وقت دیگه جایزه جهادگر نمونه رو بهش بدن. مسئولین دانشگاه نگاه به دست مسئولین حکومتی هستن ببینن چه کار می کنن تا اون رو در دانشگاه اعمال کنن تا شاید فرجی بشه و به این وسیله پول های بلوکه شده ی دانشگاه رو بگیرن و به یک زخمی بزنن.

از اونجا که دولت کریمه طرح دورکاری رو تصویب کردن، دانشگاه هم طرح دیرکاری رو تصویب کرد، این طرح بدین صورت هست که در طول هفته کارمندان نیم ساعت بیشتر سر کار می مونن، از اونور پنج شنبه ها می رن پیش خانواده. خیلی هم خوبه! هم روز خانواده تحقق پیدا می کنه هم دانشگاه مفید یه پولی به جیب می زنه.

اینجاست که روز پنج شنبه وقتی می ری جلوی در، راهت نمی دن و می گن برو خونتون، البته زیاد فرقی هم با بقیه روز های هفته نمی کنه، بقیه روزها با کمی تغییر می گن ۵۰ بده برو تو…

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۴ نظرات

  1. ولی اینجوری در نهایت به ضرر دانشگاه میشه . چون یکروز اضافه شدن به اوقات فراغت کارمندان باعث افزایش جمعیت خانوادش میشه و این دانشگاهه که باید حق اولاد رو به حقوق اون کارمند اضافه کنه در نتیجه باعث ضرر اقتصادی برای دانشگاست بهتره تا دیر نشده این طرح رو حذف کنن (-:

  2. یعنی کلاشها هم تعطیل هست پنج شنبه ها؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.