خانه / وقایع یومیه / حواشی انتخاب واحد و شهریه ها

حواشی انتخاب واحد و شهریه ها

۱- با وجود تاکید مقامات دولتی مبتنی بر گران نشدن شهریه ها، طبق بخشنامه شماره ۱۴۲۶/۴/م مورخ ۱۹/۰۷/۹۰ وزارت علوم و تحقیقات مبلغ ۲۱۶۰۰۰ ریال جهت تامین بخشی از هزینه‌های امور فرهنگی، ورزشی، فوق برنامه، انجمن‌های علمی و … از دانشجویان دریافت شد.

۲- شهریه ها از آغاز سال تحصیلی ۱۰ درصد گران شده و گرانی شهریه ترم قبل جزو بدهکاری دانشجویان می باشد.

۳- سامانه آموزش دانشگاه سنت شکنی کرده و انتخاب واحد را با مشکلات هر ساله اش به تعویق انداخته است که جای بسی امیدواری است.

۴- پرداخت اقساط هنوز کماکان حضوری می باشد و کسانی که به طور کامل شهریه را پرداخت نکرده بودند ، برای انتخاب واحد با مشکلاتی رو به رو بودند ؛ بماند که سایت دانشجویان خانواده ایثارگر بدون پرداخت کردن شهریه و معوقات قبلی برایشان باز بود، ولی سایت دانشجویانی که به هر علتی بسته بود باعث شد تا پای دانشجویان به دانشگاه کشیده شود و مشکل بسته بودن سایت خود را با مراجعه ی حضوری به دانشگاه حل کنند. بهتر نیست تمام این امور اینترنتی باشد و مشکل دانشجو به صورت غیر حضوری حل شود تا در این بهبوهه ی امتحانات وقت کمتری از دانشجو گرفته شود؟!

۵- شرکت ارائه کننده نرم افزار سامانه آموزشی موظف است تا نرم افزار را به صورت سالم تحویل دهد. این مشکل ارور جنسیت و عدم ظرفیت (در صورتی که عدد ظرفیت باقی مانده رقم بالاییست)  تا کی می خواهد باقی بماند؟! بهتر نیست مسئولین ریشه یابی کنند و اگر مشکل از نرم افزار است آن را تصحیح کنند و اگر مشکل از کارمند متصدی است، مشکل را رفع نمایند؟!

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۲ نظرات

  1. سلام دوستان به خواندن مطالبی در کانون دایره دعوتید منتظر حضور گرمتان هستیم لطفا نظر هم بگذارید

  2. کی گفته مشکل نداشته، سراسر مشکل بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.