خانه / وقایع یومیه / دانشگاه مفید سفید پوش

دانشگاه مفید سفید پوش

 چهار شنبه روز بارش نزولات الهی از دیدنی ترین روزهای دانشگاه مفید بود. هم از نظر زیبایی چشم فریب طبیعت دلنواز و تمام سفید پوش و هم از لحاظ شور و هیجان دانشجویان برف ندیده. وسط این فشار امتحانات، این برف بازی ها، وسیله ی خوبی برای تخلیه ی انرژی ها بود. جای تمام بچه هایی که نبودند واقعا خالی بود.

عکس برداری از برف کار بسیار جذاب و هیجان انگیزی برای هر عکاس است. روزهای برفی فرصت های محدود و کم تکراری هستن که باید به خوبی یک عکاس از آن ها استفاده کند. ما سعی کردیم طبیعت سفید پوش دانشگاه مفید را در لنز دوربینمان بتابانیم. گرچه اجازه ورود به جنگل ها و مناطق ممنوع دانشگاه را نداشتیم ولی در حد توانمان این لحظه های کمیاب را برای شما ثبت کردیم.

 

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۸ نظرات

  1. روز خاطره انگیزی بود… بعضی از عکساتون واقعا قشنگه.

  2. خوشبختانه حراست هم خودشو به خواب زده بود تا دانشجویان بدون استرس عقدههاشونو تخلیه کنن و راحت درسشونو بخونن و حراست محترم به این صورت در رشد علمی دانشکاه قدم برداشت

  3. عکسای قشنگیه که خاطره خوب اونروز رو موندگار می کنه اما دوتا مشکل … ۱ بدن درد شدید الان بنده و بعضی دوستان که پیامد برف بازیه اونروزه ۲ اینکه حراست بچه های اقتصاد رو گرفته (استرس زا) !! راستی دانشگاه تو برف خیلی خوشگل میشه ها!

  4. اّره. برف قشنگ زمین تیره و سیاه رو سفید کرد ولی حیف که قلب مرده وکثیف شما را نه.فقط چرند ببافید. امثال تو که دنبال چیزای دیگری نه درس وکتاب و کتابخانهّ!!!!

  5. عکسای فوق العاده ای بود. منو برد به روزای برفی دی ۸۶ به ارتفاع بلوارای دانشگاه برف اومده بود. یادش بخیر… یاد باد آن روزگااران یاد باد…

  6. یادش بخیر زمستان ۸۶…ترم اول دانشگاه…وای چقدر زود می گذره.

  7. یادش بخیر اون روز کمر من تو برف بازی داغون شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *