خانه / وقایع یومیه / دکتر قربان نیا…

دکتر قربان نیا…

dr Ghorban niyaکافیه فقط اسم استاد قربان نیا رو توی گوگل سرچ کنید؛ کلی مقاله و مصاحبه هست که مشاهده میکنین و یواش یواش به عظمت استادی که بهمون درس میده پی میبرید.
دکتر ناصر قربان نیا که واقعا یکی از وزنه های علمی دانشگاه و گروه حقوق هستن؛ طی مراسمی مظلومانه و خلوت، به عنوان برترین پژوهشگر سال ۸۹ حقوق دانشگاه مفید انتخاب شدند.
استاد قربان نیا با اینکه از دانشگاه های معتبر دیگه، پیشنهاد داشتن و دارن و می تونستن موقعیت های بسیار بالاتری و برا خودشون کسب کنن؛ اما به حرمت شخص آیت الله موسوی اردبیلی به تمام موقعیت ها پشت پا زدن و با حضور خودشون ترازوی گروه حقوق دانشگاه و بیش از پیش سنگین تر کردن.
استاد که ما توفیق حضور در خدمتشون و پارسال در درس مقدمه علم حقوق داشتیم؛ با اون تن صدای گیرا با اینکه کمتر کسی لبخندشون و دیده و همیشه با قاطعیت وصف ناشدنی با دانشجو برخورد می کنن، دارای بیش از پنجاه مقاله و چندین کتب ارزنده در رشته ی حقوق هستن و در بسیاری از جشنواره ها به عنوان نفر برتر انتخاب شدن.
هرچند در نمره دادن خیلی لطفشون شامل حال ما نشده، ولی حقیقتا وجودشون برای ما باعث افتخاره.
در پایان تبریک ما رو پذیرا باشن.

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۱۶ نظرات

 1. یکی از افتخارات بنده این است که نام دکتر قربان نیا روی جلد بایان نامه من زرکوب شده است قدر این استاد بین المللی را بدانید

 2. استادی به وقار -متانت -علم وکمال دکتر قربان نیا ندیده ام. کمتر استاد بزرگ حقوق را دیده ام که از دکتر به احترام حرف نزند. اگر شک دارید از دکتر الماسی دکتر عراقی دکتر اشوری و…بپرسید

 3. dr.ghorbannia na faghat olgoye mane balke olghoye bishtare daneshjoha ast. ghadr dan bashid.

 4. مدیر خوب وبا انصاف.حق با شماست.زندگی صحنه زیبای هنر مندیهاست هرکسی نغمه خود سازد ورود. صحنه پیوسته بجاست خرم ان نغمه که مردم بسپارند بیاد. دکتر قربان نیا را از سویدای دل دوست می دارم ومیگویم نغمه های دلنشینش را هرگز فراموش نمیکنم.

 5. من فقط یه مدنی ۴ با دکتر پاس کردم که حقوق واخلاق استادی واستدلال ونقد علمی ازشون یادگرفتم.درخوابگاه دیدم دانشجویی شاد بود ودوستاش بهش تبریک میگفتن چون دکتر قبول کرده استاد راهنماش بشه.

 6. به نظر من که آقای قربان نیا یه آدم ویژه ای هستند

 7. آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست هر کجا هست خدایا به سلامت دارش!

 8. برای سلامتی ایشون دعا کنید، هنوز اسمشون جزو مفقودین حادثه مناست و نبودن ایشون خیلی دردناک

 9. استاااااد دلمان گرفت از رفتنتون
  خدا نگهدار خانودتون باشه و صبر زیادی بهشون بده
  استادی که همیشه قابل احترام بودید

 10. واقعا تسلیت . خیای مرد بود خیلی ناز بود

 11. اشکهایمان بدرقه راهتان استاد عزیز

 12. معلم اخلاق. در عین قاطعیت مؤدب.
  وجودش افتخار دانشگاه مفید و … بود.
  خدا رحمتش کند و در جوار اولیا قرارش دهد.
  آمین آمین آمین

 13. چندبار دیگه دقیق میخونم باورم نمیشه حاج دکتر رفتی …..به همین سادگی …استاد عزیز….چگونه پایان نامه ای که تصحیح کردی دوباره بخوانم …..باور کردم تو گلچینی از میان تین حجاج بودی ….

 14. بعداز یک سال هنوز داغداریم طلبه خوب امام زمان

 15. بعداز یک سال هنوز داغداریم طلبه خوب امام زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *