خانه / وقایع یومیه / رفع سوء تفاهم

رفع سوء تفاهم

بابا به پیر ، به پیغمبر ! ما هر چی توی این وبسایت می زنیم،نه قصد توهین به کسی و داریم، نه دوست داریم باعث کدورت خاطر کسی باشه. اگر توی این وبسایت شروع به فعالیت کردیم، دوست داشتیم یه خاطره ی خوش هم برای خودمون باقی بمونه، هم برای بازدید کنندگانمون و صد البته هم برای اساتید.

این که شوخی می کنیم ولو با اساتید قطعا همش از روی حسن نیته و دوست نداریم اساتید محترم به ما، به دید یک مزاحم و حتی یک دشمن نگاه کنن. بلکه آرزومون اینه که بتونیم یه درد و دل ساده و صمیمی و بی ریا با استادایی که میدونیم دارن عمر و تجربشون و برامون به ارمغان میارن داشته باشیم.

و اینکه ما عکس اساتید و توی سایت می زنیم؛ هیچ وقت به ذهنمون خطور نکرده که باید از استاد اجازه بگیریم و نسبت به این قضیه جهل به قانون داشتیم. حالا بدین وسیله از استاد محترم و عزیزمون استاد حسینی جبلی،استاد خوب جامعه شناسی که خاطرشون برامون خیلی عزیزه و هیچ وقت نمی خواستیم در دلشون ذره ای رنجش از ما پیدا کنند، از صمیم دل عذرخواهی می کنیم؛ و البته امیدواریم که استاد مثل اجداد طاهرینشون ، با کرمشون ما رو ببخشن.

دارم امید عاطفتی از جناب دوست
کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۴ نظرات

  1. مگه چی نوشته بودید که دارید معذرت میخواین.فکر کنم استاد خیلی بزرگ منشانه تر ازین حرفا باشن که بخوان با حرف چنتا مثل شما رنجیده بشن.

  2. امیدوارم استاد یه با مرامی کنن و بیخیال تنبیه حقوقیهای ۸۸ بشن

  3. استاد جبلی یک جامعه شناس هستن و هیج وقت به خاطر یک انتقاد کسی رو تنبیه نمیکنن جون از لحاظ جامعه شناسی اثرات سوئی داره و جامعه به فساد کشیده میشه و اثار زیانباری به جامعه خصوصا قشر دانشجویان وارد میشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.