خانه / وقایع یومیه / علامت سوالی بی پاسخ

علامت سوالی بی پاسخ

وبلاگ نویسی را کاملا اتفاقی شروع کردیم، شاید برای اینکه می خواستیم به دوستان ثابت کنیم،  ورودی ما هم می توانند طرحی نو، دفترچه ی خاطراتی زیبا، تریبونی آزاد و صدها چیز دیگر خلق کنند.

هر ترفندی بود به کار بردیم. چه شب هایی که تا صبح بیدار ماندیم، چه تهمت ها و بد و بیراه هایی بود که به جان خود خریدیم تا این وبسایت سر پا بماند و محفلی گرم نه تنها برای ورودی های ۸۸، بلکه برای کلیه دانشجویان حقوق باشد.

در طول این مدت همیشه در ذهن ما چراهای بی پاسخی بوده و هنوز هم که هنوزه بدون پاسخ باقی مانده: که چرا مشارکت دوستان در مطالبی که گذاشته می شود کم است. من نمی دانم اگر کسی به ما سر نمی زند، پس این آمارگیر ها چه می گویند، حتی چند وقت یک دفعه آمارگیری جدید نصب می کردیم تا از صحت آمارمان اطلاع کسب کنیم. آیا این کمی بی معرفتی نمی باشد که به خانه ی ما بیایید و سلامی نکنید.

چرای بی پاسخ دیگر این که چرا حضور بازدید کنندگان در قسمت نظرات کمی کمرنگ است. ما همیشه سعی کردیم برای نظر دهندگان احترام قائل شویم و نظرات را تا آنجا که به حیطه خصوصی افراد تجاوز نکند، تایید و منتشر کنیم، اما…

چرای بی پاسخ دیگر این که چرا کمتر کسی با اسم واقعیش نظر می گذارد. فکر نمی کنیم بیان نام واقعی جرئت زیادی بخواهد، فقط کافیست یک بار امتحان کنید.

و خیلی چرا های بی پاسخ دیگر…

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۱۴ نظرات

  1. فقط کافیست یکبار امتحان کنید نمیدونم این دیالوگ رو کجا شنیدم ولی باشه من به قول خوتون با جرعت امتحان میکنم ولى اکه درد داشت مسولیتش با خودتونه هااااا !!!

  2. انگار قراره این سوالها همینجور بی پاسخ باقی بمونه. ولی من به نظرم علت اینکه کسی با نام واقعی خودش نظر نمیذاره ، عدم جرئتش نیست ؛ بلکه خاصیت دنیای مجازی اینه که آدمها میخوان حقیقت خودشون رو مخفی کنن ، در حالی که اگه کسی به خودش مطمئن باشه ، حتما ….

  3. اولش که سایتو با بچه ها راه انداختیم، به دلیل فضای بسته ی دانشگاه و یا عدم شناخت کافی از همکلاسی ها ، با اسامی غیر واقعی خودمون مطلب میذاشتیم؛ بعدش به توصیه ی یکی از دوستان ، قرار شد با اسم واقعی خودمون مطلب بزاریم. الحمدالله بعد از این شفاف سازی ، سایت رونق بیشتری گرفت و فکر میکنم توی وبسایت های دانشجویی ، وبسایت ما داره خوب فعالیت میکنه. همینجا از همه ی همکلاسی های عزیز میخوام که این وبسایت رو ، دفترچه ی خاطرات خودشون حساب کنن.

  4. سلام به همه مدیران عزیز

  5. به نظر علتش اینکه اینجا یک سایت عمومی هست و امنین کافی نداره باید بسته بشه تا فقط اعضا بتونن پستها و نظرات را ببینند

  6. به نظر علتش اینکه اینجا یک سایت عمومی هست و امنین کافی نداره باید بسته بشه تا فقط اعضا بتونن پستها و نظرات را ببینند

  7. جمع کنین بابا

  8. با سلام اگر جویای علت هستین باید خدمتتون عارض شوم با اینکه کاری که می کنید خوبه و به قولی یه جورایی معرکه است اما این تنها کافی نیست کاری که پیش می گیرید کم کم این وب سایت را تبدیل به وب سایت کاملا خشک می کند .نظر من اینه که در کنار این مطالب ،مباحث جذاب تر و بهتر را هم قرار دهید تا با ورود به این وب مطالب خوبی یاد بگیریم و همچنین اگه این وب سایت برای بچه های ۸۸ است بیشتر درمورد بچه های خودمون و اتفاقاتی که می افتد بنویسید .در ادامه بیشتر درمورد کارشناسی ارشد صحبت کنید.متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.