summer school

چند روز پیش از بد حادثه سی دی دوره ی قبل مدرسه ی تابستونی به دستم رسید که حاوی عکس ها و فیلمها وفعالیت هایی از دوره ی گذشته بود . با اینکه قصد تبلیغ مدرسه ی تابستونی رو توی سایت به هیچ وجه نداشتم ، ولی با دیدن شور وحالی که  در میان بچه ها بود ، مشتاق شدم  چیزی بنویسم  واظهار پشیمونی کنم که چرا دوره قبل شرکت نکردم . اون جوری که من برداشت کردم مدرسه تابستونی کلینیک حقوقی ، طرحی نو در آموزش به دانشجو هاست . طرحی که مبتنی هست بر همفکری و مشارکت حداکثری افراد شرکت کننده با ایجاد کارگروه های پژوهشی – تحقیقی ، تشکیل دادگاه های مجازی ، ارائه سبک های متفاوت در جهت افزایش انگیزه برای یادگیری که  همه و همه در فضایی شاد وصمیمیه .

با وجود نظام آموزشی که در حال حاضر در کشورمون ارائه میشه که عملا خواهان مشارکت حداقلی دانشجو است و در پی این هستش که تنها یک نفر به اسم استاد متکلم وحده باشد و دیگران تنها مستمع ، برگزاری این گونه کلاسها در محیط دانشگاه ، قطعا روزنه ای است برای پیشرفت آموزشیمون .

هرکی میخواد اطلاعات بیشتری کسب کنه میتونه به این سایت مراجعه کنه http://mulc.ir/

کاش هممون شرکت کنیم واین فرصت بدست اومده رو غنیمت بشماریم …

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۳ نظرات

  1. سلام دوستان پردیس دانشجویان ایرانی : دانشجویان همه رشته ها از همه جای ایران . وبلاگی برای : دور هم جمع شدن . تبادل نظرات . آشنایی . گفت و گوی صمیمی . خاطرات دانشجویی . پست های باحال کمی هم علمی و هر انچه شما می دانید در کمال احترام در صورت تمایل به همکاری سر بزنید بهمون

  2. با سلام آرزوی من تحول و پویایی در رشته حقوقه بابت این خبر دستتون درد نکنه کلینیک و آموزش های کلینیکی برای شماست، تا ان شاء الله حقوق وحقوقدان در خدمت جامعه باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.