خانه / وقایع یومیه / تقدیری در حد توان از آقای دکتر حبیبی …

تقدیری در حد توان از آقای دکتر حبیبی …

فکر میکنم کمترین کاری که میتونیم انجام بدیم در قبال زحمات شش ساله ی آقای دکتر حبیبی در مدیریت گروه حقوق دانشگاه مفید ؛ یک تشکر خشک و خالی باشه ! خب قاعدتا بیشتر از این هم کاری از دستمون بر نمیاد .

آقای دکتر حبیبی که همیشه با روی باز و لبخند بر لب ولی جدی ، پذیرای انتقاد دانشجوهاشون بودند و به نظرم همه اذعان داریم که تا جایی که میشد ، مشکلاتی که پیش میومد رو با متانت و به دور از ملتهب کردن فضای دانشگاه ، در جهت نفع دانشجو ها حل میکردند و بدون هیچگونه تکبر و به دور از واقع شدن در فضاهای مدیریتی ، پدرانه همتشون رو صرف این میکردند که دانشجو راحت تر بتونه به مشغله ی علمی خودش برسه ، چند هفته ای است که از مسند ریاست گروه حقوق کنار رفتند .

با اینکه  تحمل بار سنگین ریاست گروه حقوق – که بهتره با وجود این همه وسعت بگیم دانشکده حقوق – سختی های خودش رو داره و زمین گذاشتنش لذت خاص خودش رو ، ضمن عرض خسته نباشید صمیمانه به آقای دکتر حبیبی و تشکر از تمامی دلسوزی های پدرانه ای که داشتند ، امیدواریم استاد در هر جا که هستند ، روز به روز موفق تر باشند و بدونند ما لطفهاشون رو فراموش نمیکنیم .

حتما ببینید

تسلیت

زندگی در گذر ثانیه ها جاودان ساختن نیکی هاست مرگ آغاز دگر زیستن است جناب …

۱۵ نظرات

 1. با سلام و خسته نباشید و همچنین قبولی طاعاتتون.بعد از خوندن این مطلب وظیفه خودم دونستم که از اقای دکتر حبیبی به خاطر همه همدلی ها و همکاری هایی که با دانشجوها داشتند و همچنبن زحمتایی که در طول ترم برامون کشیدن تشکر کنم و ۱ معذرت خواهی واسه درس نخوندنا سر کلاس نیومدنا یا دیر اومدنا و…..که با همه ی اینهاهمواره استاد با اخلاق و منش خوبشون ما رو شرمندی خودشون می کنن.امیدوارم که بتونیم ذره ای از زحماتشون و جبران کنیم.

 2. دکتر علاوه بر اینکه در امور مدیرتی و اجرایی موفق بودن در امور اموزشی و تدریس نیز از هیچ تلاشی برای بالا بردن سطح علمی ما دریغ نمیکردن و همه بچه ها رو به نحو شایسته در بحثها شرکت میدادند امیدوارم باز هم توفیق شاگردی محضرشونو داشته باشم

 3. …قدردانی بکنید ولی بلوف نزنید.دروغ نگویید. کدام حل مشکل؟؟؟!!! …

 4. هر دانشجوی منصفی میدونه که دکتر حبیبی یکی از وزنه های علمی دانشگاه هستن و بخاطر خدماتی که به دانشکاه ارائه کردن و تواضع و دلسوزی که نسبت به دانشجوها داشتن از محبوبیت خاصی برخوردار هستن که بی سابقه بوده جایگاه علمی ومنش پدرانه جناب دکتر همیشه امیدبخش دانشجویان در طول تحصیل بوده که هیج وقت نمیتوان ان را از یاد برد دانشجو بودن برای دکتر حبیبی همیشه برای ما افتخارافرین بوده و خواهد بود باشد که با تلاش وهمت عالی بتوانیم شکرگذار زحمات استاد عزیزمان باشیم

 5. اگه با آقای حبیبی مشکلی رو مطرح میکردی ، سعی میکرد حلش کنه . کاش آقای امجد هم همیشه اینجوری باشن.

 6. آقای دکتر به گردن همه ی ما حق دارن بماند که بعضی از دانشجو ها قدرشونو نمیدونن و کم لطف اند.از صمیم قلب بهشون خسته نباشید میگم.ضمنا انتصاب اقای دکتر قربان نیا رو هم به سمت مدیریت گروه حقوق تبریک عرض میکنم و براشون آرزوی موفقیت می کنم.

 7. از ابتدای دوران دانشجویی من تا به حال دکتر حبیبی از بهترین استادها بودند که هم از حیث علمی و هم اخلاق و منش مقام والایی دارند و محبوبترین استاد بنده اند.و از معدود مسئولان مفید بودند که حرف دانشجو را میشنیدند..با آرزوی توفیقات روز افزون برای آقای دکتر حبیبی

 8. دکتر حبیبی فقط از این نظر که بی حال وبی خیال همه چی بود خوب بود. ما همینو میخواییم.کور از خدا چی می خواد ..

 9. واقعا تعجب کردم از این همه تعریف کردن!!!…..

 10. به شما پاچه خوارها حتما لطف کرده. ما که لطف ندیدیم.انصافم ندیدیم.لطف کرده که …

 11. جمع کنین بابا

 12. چقدر بعضیا بی انصافن . حالا دکتر به هر حال شش سال زحمت کشیده دیگه . تشکر کنین که نمیمیرین!

 13. قبلا از این حرفا نبود چی شده ییهو آقای دکتر حلال مشکلات و موفق در همه زمینه ها و … شدن الله اعلم. جالبه چرا جوگیر شدن بعضیا!!!!!!!!!!

 14. منم آرزوی موفقیت دارم برای دکتر حبیبی ، امیدوارم کوتاهی های من رو به بزرگواری خودشون ببخشن …

 15. دکتر قربانیا را خوب نمیشناسم ولی تعریفش را خیلی شنیدم. میگن موجب اعتبار دانشگاه است.حتما درست هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *